licoo napisał(a):

|
Nawet z logicznego punktu widzenia, skoro karnet jest na pół roku to skąd mam wiedzieć co w tym czasie stanie się z moją legitymacją? Może ją zgubię, może będę musiał ją oddać bo nie dostanę dyplomu, albo zrezygnuję ze studiów. To nie jest moja własność na pół roku, poza tym jak traci ważność to nigdy nie wiem czy zostanie przedłużona.
|
No sory, ale nie bardzo rozumiem co byś chciał?
Załóżmy tak: skończyłem liceum, mam legitkę ważną do 30 września, ale nie wybieram się na studia. Więc? Więc zniżka przysługuje mi tylko do 30 września. Po 30 września muszę kupować normalne bilety.
Sądzę, że w klubie tego nie przemyśleli do końca. Ale to nie powinien być duży problem - jak komuś w opisanej wyżej sytuacji, albo analogicznej, to będzie musiał dopłacić różnicę za pozostałe mecze.
Najlepiej niech ktoś, kto w takiej sytuacji jest, zadzwoni do klubu i się zapyta, ew. napisze do nich maila.
bebeto napisał(a):

Było,było skarżenie do stewarda malutkiego !!!
"mniejszy młyn" - ciekawe kto ledwo zipioł po 30 min. ...
|
Po raz kolejny - gdzie problem? Z tego co pamiętam, to na C nie ma miejscówek, ale już na reszcie stadionu obowiązują?