zidanemarcin napisał(a):

1.Naszym celem jest LM, a nie LE ! Faza Grupowe LE była by dla nas tylko pucharem pocieszenia !
2.Na podstawie czego wnioskujesz, że Apoel jest lepszym zespolem od Wisły ? Według mnie to kto jest lepszy wyjdzie w dwumeczu. . . Tylko nie mow, ze lepiej grali ostatnie w europejskich, bo chocby Wisła w porownaniu z meczami z Karabachem czy Levadia to calkiem inna druzyna. Inny trener, inni pilkarze . . . inny stadion !
|
A stąd wnioskuję, że mają drużynę która była budowana od kilku lat, sensownie i z pomysłem. Kolektyw u nich jest tą różnicą. Pomyśl, Wisła jest budowana od nowa przez rok. Jeśli była by budowana wcześniej, na pewno mieli byśmy lepszych obrońców, bo byłby czas na ich znalezienie. Stąd twierdzę, że przy tym tempie budowy Wisła za sezon będzie silniejsza niż Wisła teraz. Tak samo sytuacja ma się z APOELEM.
Jednak jest to największa szansa na awans za czasów Cupiała, łatwiej nie będzie. W moich marzeniach jest awans z grupy LM do fazy pucharowej LE, oraz szał okienka transferowego. Ależ to były by emocje...