qqq_b napisał(a):

|
LE to dla mnie bedzie porazka na calej lini. Na co komu glupia LE? Jezeli przegramy z Apoelem to bedzie oznaczalo jedno: STAN i MAASKANT musza odejsc. Wydaja fortune, zarabiaja fortune o nie ma sukcesów.
|
Głupoty gadasz...

Jeśli LE dla ciebie jest głupotą to pewnie jesteś z Anglii albo Hiszpanii, bo tam w co drugim mieście jest LM. No chyba, że zatrzymałeś się w '97. Pozdrawiam.