Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4823
Stary 15.08.2011, 21:49
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
LE to dla mnie bedzie porazka na calej lini. Na co komu glupia LE? Jezeli przegramy z Apoelem to bedzie oznaczalo jedno: STAN i MAASKANT musza odejsc. Wydaja fortune, zarabiaja fortune o nie ma sukcesów.
Głupoty gadasz... Jeśli LE dla ciebie jest głupotą to pewnie jesteś z Anglii albo Hiszpanii, bo tam w co drugim mieście jest LM. No chyba, że zatrzymałeś się w '97. Pozdrawiam.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując