WislaOnly napisał(a):

|
Wisła w tym momencie już wygrała awansując do LE, awans do LM to będzie ekstra bonus. Nie zapominajcie że gramy z drużyną lepszą od Wisły i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej.
|
1.Naszym celem jest LM, a nie LE ! Faza Grupowe LE była by dla nas tylko pucharem pocieszenia !
2.Na podstawie czego wnioskujesz, że Apoel jest lepszym zespolem od Wisły ? Według mnie to kto jest lepszy wyjdzie w dwumeczu. . . Tylko nie mow, ze lepiej grali ostatnie w europejskich, bo chocby Wisła w porownaniu z meczami z Karabachem czy Levadia to calkiem inna druzyna.
Inny trener, inni pilkarze . . . inny stadion !