Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4821
Stary 15.08.2011, 21:47
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
LE to dla mnie bedzie porazka na calej lini. Na co komu glupia LE? Jezeli przegramy z Apoelem to bedzie oznaczalo jedno: STAN i MAASKANT musza odejsc. Wydaja fortune, zarabiaja fortune o nie ma sukcesów.
Sam Stan mowił, ze planem minimum był awans do fazy grupowej LE wiec o zwolnieniu nie ma mowy.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.08.2011 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując