Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4819
Stary 15.08.2011, 21:43
Wy sami sobie balona pompujecie. Wisła w tym momencie już wygrała awansując do LE, awans do LM to będzie ekstra bonus. Nie zapominajcie że gramy z drużyną lepszą od Wisły i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej.
Ostatnie wyniki dały dużo optymizmu ale:
-> we wcześniejszych rundach graliśmy systemem wyjazd- dom,
-> zawsze pierwsi strzelaliśmy bramki,
-> drużyny były słabsze.

Podejdźcie do tego spokojnie i cieszcie się z tego co już mamy. Nie bądźcie zachłanni.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując