flamengista napisał(a):

|
Sporo. Ale za Meleksa może grać wracający do dawnej formy Garguła. Genkow nie jest w formie, to gra Biton. Nie idzie Chavezowi, jest Bunoza. Kaszanę gra Kirm, jest Małecki. W Amice natomiast jak wylatuje Rudnevs/Stilic, to jest dramat.
|
Dlatego o Nas mowia, ze mamy najbardziej wyrownany skład