Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15852
Stary 15.08.2011, 21:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Sporo. Ale za Meleksa może grać wracający do dawnej formy Garguła. Genkow nie jest w formie, to gra Biton. Nie idzie Chavezowi, jest Bunoza. Kaszanę gra Kirm, jest Małecki. W Amice natomiast jak wylatuje Rudnevs/Stilic, to jest dramat.
Dlatego o Nas mowia, ze mamy najbardziej wyrownany skład
Odpowiedz cytując