|
Bójmy się wszystkich... Przed Skonto były modlitwy do Allaha, żeby nie odpaść, bo przeciwnik możliwie najtrudniejszy.... Przed Litexem były modlitwy do Sziwu, żeby nie odpaść, bo Bułgarzy to kosmiczna drużyna najsilniejsza z możliwych... Teraz widzę narzekanie i sranie w gacie bo przyjeżdża mistrz Cypru... Galacticos lepszy od Realu i Barcelony razem wziętych... Szacunek im się należy, jak każdej drużynie, jak Legii, Podbeskidziu, Barcelonie, Bytovii... Ale na litość boską, trochę wiary we własną drużynę...!!! Pareiko, Chavez, Kirm, Melikson, Iliev, Małecki, Sobolewski to nie są leszcze. Niech się APOEL boi, bo jak się mecz dobrze ułoży, to dostaną 5:0 i w rewanżu mogą sobie wystawić ichniejszą młodą drużynę, żeby zasmakowała gry na europejskiej arenie.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|