Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
Od: 04.2003
Offline
#
4812
15.08.2011, 21:25
Tak, bójmy się mistrza kraju, którego ludność jest niewiele większa od Krakowa+Skawiny. Jeśli Wisła przegra ten dwumecz to nie będzie żadnego usprawiedliwienia.
staszek001
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek001
Znajdź inne posty napisane przez staszek001