Wyświetl pojedynczy post
staszek001
Senior Member
 
 
Od: 04.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4812
Stary 15.08.2011, 21:25
Tak, bójmy się mistrza kraju, którego ludność jest niewiele większa od Krakowa+Skawiny. Jeśli Wisła przegra ten dwumecz to nie będzie żadnego usprawiedliwienia.
Odpowiedz cytując