Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4811
Stary 15.08.2011, 21:21
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę się wypowiadać zbyt kategorycznie bo liczę na poprawę Bitona ale dla mnie o klasę lepszy jest Genkov ... nawet w obecnej formie.
Tylko, ze napastnika rozlicza sie ze strzelonych bramek a Genkov ich niestety nie potrafi strzelic nawet z łatwej pozycji (nie pamietam w ktorym meczu wystarczyło dołozyc noge). Oczywiscie mam nadzieje, ze w koncu sie rozkreci ale na razie wyglada to slabo
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.08.2011 o godz. 21:33.
Odpowiedz cytując