Grantar napisał(a):

|
Nie chcę się wypowiadać zbyt kategorycznie bo liczę na poprawę Bitona ale dla mnie o klasę lepszy jest Genkov ... nawet w obecnej formie.
|
Tylko, ze napastnika rozlicza sie ze strzelonych bramek a Genkov ich niestety nie potrafi strzelic nawet z łatwej pozycji (nie pamietam w ktorym meczu wystarczyło dołozyc noge). Oczywiscie mam nadzieje, ze w koncu sie rozkreci ale na razie wyglada to slabo