Wyświetl pojedynczy post
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23325
Stary 15.08.2011, 21:12
Panowie, jest coś takiego jak transmisja SMS z meczu z Apoelem? Jestem w beznadziejnym położeniu jeśli chodzi o obejrzenie tego meczu. Ni to na stadionie, ni to w TV, ni to w internecie, a nie przeżyje tych paru godzin nie znając wyniku. Z tego co pamiętam to były takie transmisje kiedyś.
Odpowiedz cytując