Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4806
Stary 15.08.2011, 21:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No nie wyglada to zbyt optymistycznie,jesli oni maja szybkich 2-3 pilkarzy to nasza obrona moze miec problem.Niepokoi tez ze to poziom Maora...

To chyba się ssikasz w majty, gdy w grupie wylosujemy Barcę czy MU? Bo oni mają 25 zawodników powyżej poziomu Maora. Tak to jest wierzyć w posty użytkownika wiktorpiekarski, który już nieraz dzielił się z nami swoimi "mądrościami".
Odpowiedz cytując