Wojtas napisał(a):

|
No nie wyglada to zbyt optymistycznie,jesli oni maja szybkich 2-3 pilkarzy to nasza obrona moze miec problem.Niepokoi tez ze to poziom Maora...
|
To chyba się ssikasz w majty, gdy w grupie wylosujemy Barcę czy MU? Bo oni mają 25 zawodników powyżej poziomu Maora. Tak to jest wierzyć w posty użytkownika wiktorpiekarski, który już nieraz dzielił się z nami swoimi "mądrościami".