Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51015
Stary 15.08.2011, 21:07
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Też tak myślę, że chodzi albo o Małeckiego, albo o Kirma.
Jak dla mnie to chodzi o rywalizację na prawej pomocy plus zastępstwo za Meliksona.
Tak naprawdę to nasza kadra spokojnie przyjmie po jednym graczu do każdej formacji.

atak: Genkov i Biton
lewe skrzydło: Iliev, Kirm
prawe skrzydło: Małecki, Boguski
ofensywny pomocnik: Melikson, Garguła, Jirsak
środek pomocy: Sobolewski, Nunez, Wilk
lewa obrona: Diaz, Pajlic
prawa obrona: Lamey, Jovanovic
środek obrony lewy: Chavez, Bunoza
środek obrony prawy: Jaliens, ew. Jovanovic
bramka: Pareiko, Jovanic, Kurto

brakuje prawego skrzydłowego, porządnego pomocnika obok Sobola, lewego obrońcy (obaj marni) i środkowego lub prawego obrońcy (zależnie gdzie ma Jovanovic grać).
Ostatnio edytowane przez prezes85 : 15.08.2011 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując