Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4805
Stary 15.08.2011, 20:57
thechris napisał(a):Wyświetl post
Tymczasem na Weszło praktycznie już ogłosili Lecha przyszłym MP:

"Jeśli zakończą ten okres grania poza swoim stadionem na pozycji lidera, to później trudno będzie komukolwiek Kolejorza dogonić."

<lol>


Ja też się nie mogę doczekać środy... Po PAO dwumecz dekady...
jakiś czas temu pisali, że Melikson zginie w szarzyźnie polskiej ligi, a tymczasem stał się najjaśniejszą jej postacią...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując