Watts napisał(a):

Zależy gdzie jedziesz. Mam wrażenie, że zniżka w PKS przysługuje tylko wtedy kiedy poruszasz się na całej trasie, takiej jaka jest w rozkładzie. Tak zaobserwowałem po swoich powrotach z meczów - jeżeli wysiadasz gdzieś "po drodze", zniżka Ci raczej nie przysługuje. Przynajmniej mnie nigdy
|
No dobra, ale jak jedzie pks na trasie Przemyśl -> Wrocław, to raczej ciężko żebym kupił bilet na całą trasę ;-)
Trochę to bez sensu moim zdaniem, że tylko ten co jedzie przez całą Polskę to ma zniżkę.
No ale dzięki za odpowiedzi, ale jeszcze walne na czerwono żeby ktoś inny mi odpisał:
CZY W PKS-ach SĄ ZNIŻKI ? TJ. DLA STUDENTÓW / UCZNIÓW / OSÓB EDUKUJĄCYCH SIĘ ITD ?