kacpaw91 napisał(a):

|
Jeżeli suma jest naprawdę zbliżona do 2 mln euro to pewnie ktoś odejdzie. Podobno też mieliśmy dostać 800 tysięcy euro za Uche.
|
Moze Stan chce przyszykowac kogos w razie odejscia Patryka Małeckiego no bo sciagajac takiego zawodnika za takie pieniadze to raczej nie na ławke rezerwowych.