Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51013
Stary 15.08.2011, 20:52
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli suma jest naprawdę zbliżona do 2 mln euro to pewnie ktoś odejdzie. Podobno też mieliśmy dostać 800 tysięcy euro za Uche.
Moze Stan chce przyszykowac kogos w razie odejscia Patryka Małeckiego no bo sciagajac takiego zawodnika za takie pieniadze to raczej nie na ławke rezerwowych.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 15.08.2011 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując