labtec napisał(a):

No dobra, ale pewnie tymi samymi torami jeździ wszystko, więc jak staną Przewozy Regionalne, to InterCity też jest w czarnej dupie prawda ?
I ostatnie pytanie , na stronie www.e-podroznik.pl jak wybiorę pks do siebie, to nie ma info o zniżkach w pks-ach. Nie wiem, nigdy nie jechałem pks-em.
Stąd pytanei czy, W PKS SĄ ZNIŻKI STUDENCKIE / DLA OSÓB DO 24 roku życia etc ?
|
Niekoniecznie. Te pociągi nie wyjadą w ogóle na tory a czytałem na stronie Intercity (link -
http://intercity.pl/?page=strona_glo...ow&cmn_id=2191 ), że bilety z przewozów regionalnych będą honorowane w IC.
Co do PKSów to tam chyba w ogóle nie ma zniżek.