baro1995 napisał(a):

|
Wiesz zatrudnienie Jelenia przez Wisłe jest bardziej realne niż wydanie ponad 2 mln E na Deleva,a o Delevie jest trochę więcej postów niż o Irku,więc nie rób afery,bo skoro można pisac o tym,że Delev jest porządny bo nie dał się rozebrac Miss Bułgarii,to można i pisac o problemach zawodnika,który przez media był przymierzany do naszego klubu.
|
Kto powiedział że transfer Jelenia do Wisły jest bardziej realny niż Deleva?Sory ale wizje transferowe kilku małoletnich użytkowników tego forum jakoś do mnie nie przemawiają...