Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10827
Stary 15.08.2011, 20:35
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz zatrudnienie Jelenia przez Wisłe jest bardziej realne niż wydanie ponad 2 mln E na Deleva,a o Delevie jest trochę więcej postów niż o Irku,więc nie rób afery,bo skoro można pisac o tym,że Delev jest porządny bo nie dał się rozebrac Miss Bułgarii,to można i pisac o problemach zawodnika,który przez media był przymierzany do naszego klubu.
Kto powiedział że transfer Jelenia do Wisły jest bardziej realny niż Deleva?Sory ale wizje transferowe kilku małoletnich użytkowników tego forum jakoś do mnie nie przemawiają...
Odpowiedz cytując