|
" W związku z planowanym na środę, 17 sierpnia, strajkiem generalnym Przewozów Regionalnych, uprzedzamy kibiców przyjezdnych, aby rozejrzeli się za alternatywnymi środkami transportu na mecz Wisły z APOEL-em. "
Jasna sprawa - ale powiedzcie mi proszę, Przewozy Regionalne - to pociągi typu Regio czy Inter Regio tak ?
TLK ( Inter City ) nie strajkują tak ?
I protest wiadomo ile ma trwać ?
Tj. całą środę czy parę godzin tylko ?
Bo potem nie wiem czy wrócę z Krakowa pociągiem do siebie do Mysłowic.
Dzięki za odpowiedzi !
|