Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23315
Stary 15.08.2011, 20:30
" W związku z planowanym na środę, 17 sierpnia, strajkiem generalnym Przewozów Regionalnych, uprzedzamy kibiców przyjezdnych, aby rozejrzeli się za alternatywnymi środkami transportu na mecz Wisły z APOEL-em. "

Jasna sprawa - ale powiedzcie mi proszę, Przewozy Regionalne - to pociągi typu Regio czy Inter Regio tak ?


TLK ( Inter City ) nie strajkują tak ?
I protest wiadomo ile ma trwać ?
Tj. całą środę czy parę godzin tylko ?

Bo potem nie wiem czy wrócę z Krakowa pociągiem do siebie do Mysłowic.

Dzięki za odpowiedzi !
Odpowiedz cytując