Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4798
Stary 15.08.2011, 20:29
thechris- dokładnie.. aż się dziwie, że weszło tak szybko zaczyna się spuszcza nad grą amiki..

Jaki skład przewidujecie, że wystawi Masskant?

Jak dla mnie powinno to wyglądać tak:
Pareiko
Lamey-Jaliens-Chavez-Paljić
Sobol- Nunez
Mały-Maor-Iliev
Biton
"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"

Gabriel García Márquez
Odpowiedz cytując