Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
vodzu91
Member
Od: 07.2009
Offline
#
4798
15.08.2011, 20:29
thechris- dokładnie.. aż się dziwie, że weszło tak szybko zaczyna się spuszcza nad grą amiki..
Jaki skład przewidujecie, że wystawi Masskant?
Jak dla mnie powinno to wyglądać tak:
Pareiko
Lamey-Jaliens-Chavez-Paljić
Sobol- Nunez
Mały-Maor-Iliev
Biton
"
Nie płacz, że coś się skończyło, tylko
uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło"
Gabriel García Márquez
vodzu91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vodzu91
Znajdź inne posty napisane przez vodzu91