Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4797
Stary 15.08.2011, 20:15
Tymczasem na Weszło praktycznie już ogłosili Lecha przyszłym MP:

"Jeśli zakończą ten okres grania poza swoim stadionem na pozycji lidera, to później trudno będzie komukolwiek Kolejorza dogonić."

<lol>


Ja też się nie mogę doczekać środy... Po PAO dwumecz dekady...
Odpowiedz cytując