|
Tymczasem na Weszło praktycznie już ogłosili Lecha przyszłym MP:
"Jeśli zakończą ten okres grania poza swoim stadionem na pozycji lidera, to później trudno będzie komukolwiek Kolejorza dogonić."
<lol>
Ja też się nie mogę doczekać środy... Po PAO dwumecz dekady...
|