Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19558
Stary 15.08.2011, 20:00
Wywiad ze "stewardka" z naszego stadionu:

http://www.lovekrakow.pl/artykuly/ko...dionie_49.html

jeśli zły temat to proszę moda o przeniesienie. Nie znalazłem "odpowiedniejszego"
Odpowiedz cytując