|
Czuło się rękę Janasa.PMS górą.Od dawna się zastanawiam,czemu Stilic nie jest ściśle kryty w naszej lidze?Gość nie ma szybkości,ma tylko jedną zdatną nogę,a mimo to ma kupę wolnego miejsca.Przy takiej "wolności"trzeba przyznać,że doskonale umie zrobić użytek ze swojej piłkarskiej inteligencji.Dziś na Meliksona wymyślają jakieś plastry i inne zasieki,a tamten ruszając się dwa razy wolniej nie jest niepokojony.
|