Cytat:
|
Ogólnie uważam, że ten sezon zapowiada się na mniej zaskakujący niż poprzedni, a walka o mistrza rozstrzygnie się między Wisłą, Legią, Amiką i Śląskiem.
|
Z nieukrywaną niechęcią stwierdzam, że Dyscobolia może do tej grupy dołączyć. Ale faktem jest, że do III kolejki wielkich zaskoczeń nie ma. Faworyci z grubsza wygrywają to, co powinni wygrywać, czarne konie póki co czekają na lepszy moment żeby się ujawnić, ogólnie mówiąc: nuda. Kompletna odwrotność zeszłego sezonu
No ale to dopiero III kolejka...

To jest ekstraklasa, czeka nas jeszcze wiele niespodzianek

W tym jej ułomności, ale i w tym jej piękno
