Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15835
Stary 15.08.2011, 19:47
Cytat:
Ogólnie uważam, że ten sezon zapowiada się na mniej zaskakujący niż poprzedni, a walka o mistrza rozstrzygnie się między Wisłą, Legią, Amiką i Śląskiem.
Z nieukrywaną niechęcią stwierdzam, że Dyscobolia może do tej grupy dołączyć. Ale faktem jest, że do III kolejki wielkich zaskoczeń nie ma. Faworyci z grubsza wygrywają to, co powinni wygrywać, czarne konie póki co czekają na lepszy moment żeby się ujawnić, ogólnie mówiąc: nuda. Kompletna odwrotność zeszłego sezonu

No ale to dopiero III kolejka... To jest ekstraklasa, czeka nas jeszcze wiele niespodzianek W tym jej ułomności, ale i w tym jej piękno
Legionista
Odpowiedz cytując