Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15834
Stary 15.08.2011, 19:40
Ja się tam amikorzem nie przejmuje - gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Bełchatów i ŁKS do potęg się nie zaliczają. Teraz grają z Ruchem i Górnikiem, mogą nawet 6pkt zdobyć bez większego problemu, ale po meczach reprezentacji czeka poznaniaków coś lepszego niż Red Bull X-Fighters czyli meczyk z nami

Ogólnie uważam, że ten sezon zapowiada się na mniej zaskakujący niż poprzedni, a walka o mistrza rozstrzygnie się między Wisłą, Legią, Amiką i Śląskiem.
"Dociera do mnie, co mówią ludzie. Że Kolejorza nazywają Amiką, że zarząd jest z Wronek, że Lech jest tylko z nazwy" Maciej Żurawski
Odpowiedz cytując