Ja się tam amikorzem nie przejmuje - gra się tak jak przeciwnik pozwala, a Bełchatów i ŁKS do potęg się nie zaliczają. Teraz grają z Ruchem i Górnikiem, mogą nawet 6pkt zdobyć bez większego problemu, ale po meczach reprezentacji czeka poznaniaków coś lepszego niż Red Bull X-Fighters czyli meczyk z nami
Ogólnie uważam, że ten sezon zapowiada się na mniej zaskakujący niż poprzedni, a walka o mistrza rozstrzygnie się między Wisłą, Legią, Amiką i Śląskiem.