Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15833
Stary 15.08.2011, 19:35
Wyszły dwie drużyny, jedna nie miała żadnej ochoty grać i wygrać. Druga odwrotnie. Żal mi kibiców Bełchatowa.

GKS - idealny klub dla emerytów i zawodników bez większych ambicji. Coś tam można pograć, jakieś fajne zagranie wyjdzie to dobrze, jak nie to nic się nie dzieje. Jak serducho trochę mocniej zabije, to można pospacerować, żeby uspokoić jego rytm. Utrzymać się utrzymają, presji na wynik nie ma. Sponsor mocny, kasa się zgadza. Sielanka.

Niebieskie koszulki spokojnie wyczekały na odpowedni moment, aby wykorzystać błąd przeciwnika. Potem już tylko bułka z masełkiem.
Odpowiedz cytując