Wyświetl pojedynczy post
Domello
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: USA/Tarnow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19557
Stary 15.08.2011, 19:27
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
A ja jak zwykle musze sie doczepic bo to powinno byc umieszczone na tym betonie na pietrze.
Miejsce gdzie to montuja jest i tak zacienione dosyc mocno podczas meczu granego przy swietle elektrycznym wiec w TV nic nie bedzie widac.
Tak jak ktos z gory juz zauważyl, powinny znajdowac sie reklamy.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 15.08.2011 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując