dynek.pl napisał(a):

A ja jak zwykle musze sie doczepic bo to powinno byc umieszczone na tym betonie na pietrze.
Miejsce gdzie to montuja jest i tak zacienione dosyc mocno podczas meczu granego przy swietle elektrycznym wiec w TV nic nie bedzie widac.
|
Tak jak ktos z gory juz zauwa
żyl, powinny znajdowac sie reklamy.