Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
6300
15.08.2011, 19:27
Na Litexie na G raczej siadali na swoich miejscach ludzie z tego co widziałem, na lidze raczej nie.
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928