ale szczerze przyznać trzeba że piłka którą my gramy (przynajmniej w lidze ) jest na dzień dzisiejszy daleko za Lechem ( zresztą Legią też ), oni w samej drugiej połowie stworzyli więcej sytuacji niż my od początku sezonu. Grają piłką, ale nie tak jak my w obronie tylko na całym boisku... Trzeba mieć nadzieje że nasza forma będzie rosła z każdym meczem
