Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Rabka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15828
Stary 15.08.2011, 19:06
Ivory1906 napisał(a):Wyświetl post
a to tylko pokazalo ile piknikow przyszlo na mecz...oj czuje ze Lechia bedzie miala problem zeby na mecz przyszlo min 15 tys...oby nas milo Lechici zaskoczyli !!
a czym to tak mają Cie zaskoczyćchyba ,że do Poznania w koszulce Wisły sie wybierasz ,to zaskoczenie będziesz miał gwarantowane
a co do pikników wczoraj ,to tak racja duzo było przypadkowych osób, ale wkońcu otwarcie .......te pretensje ,że w młynie stoisz,Pani w sukience i na szpilkach
ale ogólnie stadion mega a i mysle ze z biegiem czasu chłopaki to tam fajnie ogarną zwłaszcza kwestie młyna
Ostatnio edytowane przez marcinm : 15.08.2011 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując