Ivory1906 napisał(a):

a to tylko pokazalo ile piknikow przyszlo na mecz...oj czuje ze Lechia bedzie miala problem zeby na mecz przyszlo min 15 tys...oby nas milo Lechici zaskoczyli !!
|
a czym to tak mają Cie zaskoczyć

chyba ,że do Poznania w koszulce Wisły sie wybierasz ,to zaskoczenie będziesz miał gwarantowane

a co do pikników wczoraj ,to tak racja duzo było przypadkowych osób, ale wkońcu otwarcie .......te pretensje ,że w młynie stoisz,Pani w sukience i na szpilkach

ale ogólnie stadion mega a i mysle ze z biegiem czasu chłopaki to tam fajnie ogarną zwłaszcza kwestie młyna