Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15825
Stary 15.08.2011, 18:55
Czemu ma być żal Kosowskiego? Żal że dał sobie na razie 3 wpakować i tyle.
Jakbyśmy się mieli nad każdym użalać to ...

Amikowcy na razie na gazie jadą - widać że przygotowani są nieźle. Wypada mieć nadzieję że całej rundy tak nie wytrzymają.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując