|
Czemu ma być żal Kosowskiego? Żal że dał sobie na razie 3 wpakować i tyle.
Jakbyśmy się mieli nad każdym użalać to ...
Amikowcy na razie na gazie jadą - widać że przygotowani są nieźle. Wypada mieć nadzieję że całej rundy tak nie wytrzymają.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|