kacpaw91 napisał(a):

|
Jeżeli suma jest naprawdę zbliżona do 2 mln euro to pewnie ktoś odejdzie. Podobno też mieliśmy dostać 800 tysięcy euro za Uche.
|
Masz rację. Nie ma szans, żeby dokupować piłkarzy przy tak szerokim składzie bez pozbycia się zbędnych ogniw. Na tą chwilę na pewno do odstrzału są Boguski, Jirsak, Kowalski i dalej Pajlić, Garguła (chcociaż mam nadzieję, że wróci do formy i składu)... Było by bardzo miło, gdyby kadra została wzmocniona, jednak szkoda Rafała.