Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51010
Stary 15.08.2011, 18:47
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli suma jest naprawdę zbliżona do 2 mln euro to pewnie ktoś odejdzie. Podobno też mieliśmy dostać 800 tysięcy euro za Uche.
Masz rację. Nie ma szans, żeby dokupować piłkarzy przy tak szerokim składzie bez pozbycia się zbędnych ogniw. Na tą chwilę na pewno do odstrzału są Boguski, Jirsak, Kowalski i dalej Pajlić, Garguła (chcociaż mam nadzieję, że wróci do formy i składu)... Było by bardzo miło, gdyby kadra została wzmocniona, jednak szkoda Rafała.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując