prezes85 napisał(a):

Przecież ta kwota to wymysł dziennikarzy...
Wisła przez 12 lat sponsoringu Cupiała nie wydała na gracza więcej niż 1 mln euro.
Za 2 mln euro to można kupić 3 graczy do pierwszego składu.
|
Takich pensji jak dzisiaj też raczej nie płaciła. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Nie mówię, że akurat teraz i za tego gracza, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości będziemy robić takie transfery. I to nie tylko my.