Wyświetl pojedynczy post
krsk
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51009
Stary 15.08.2011, 18:44
prezes85 napisał(a):Wyświetl post
Przecież ta kwota to wymysł dziennikarzy...
Wisła przez 12 lat sponsoringu Cupiała nie wydała na gracza więcej niż 1 mln euro.
Za 2 mln euro to można kupić 3 graczy do pierwszego składu.
Takich pensji jak dzisiaj też raczej nie płaciła. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Nie mówię, że akurat teraz i za tego gracza, ale myślę, że w niedalekiej przyszłości będziemy robić takie transfery. I to nie tylko my.
Odpowiedz cytując