arth_ur napisał(a):

|
Podobno Jeleń non stop pije w Cieszynie. Info raczej pewne. Czyli po chłopie.
|
Wiesz ile takich jak ty pewnych informatorów widziało to forum? Sianie plotek to coś czym zajmujesz się dla zabicia nudy czy po prostu lubisz siac ferment?