arth_ur napisał(a):

|
Podobno Jeleń non stop pije w Cieszynie. Info raczej pewne. Czyli po chłopie.
|
Mógłbyś podac źródło,skoro twierdzisz,że ,,raczej pewne'' .
P.S Nie zdziwię się jak jutro w mediach pojawią się tytułu typu ,,Reprezentant Polski przepija karierę''
