Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10816
Stary 15.08.2011, 18:32
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Podobno Jeleń non stop pije w Cieszynie. Info raczej pewne. Czyli po chłopie.
Mógłbyś podac źródło,skoro twierdzisz,że ,,raczej pewne'' .
P.S Nie zdziwię się jak jutro w mediach pojawią się tytułu typu ,,Reprezentant Polski przepija karierę''
Ostatnio edytowane przez baro1995 : 15.08.2011 o godz. 18:34.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując