Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51006
Stary 15.08.2011, 18:24
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
O wiele tańszych i rokujących na przyszłość piłkarzy można znaleźć np. w Górniku Zabrze.
Więc jeśli to ma być argument za tym aby nazwać Nuneza dobrym piłkarzem, to wybacz ale mnie nie przekonuje.

P.S. "Za ile Wisła może cię kupić? Masz jakąś klauzulę?
Chyba 1,2 miliona euro."

http://www.weszlo.com/news/7315-Gerv...yjsc_na_spacer

Rzeczywiście, w miarę tani...
W stosunku do 2,5 mln euro, to piłkarz w miarę tani, chociaż i tak drogi... zresztą tak jak za Delewa nie dadzą 2,5 tak za Nuneza 1,2 też nie. Trzeba realistycznie patrzeć na cenny podawane przez media i mieć świadomość, że są one mocno zawyżone. Bo:
-> jeśli Nunez ma wartość wykupienia 1,2 mln to Wisła, zrobiła by wielki błąd, gdyż ogrywa kolejnego zawodnika a i tak nie będzie chciała wyłożyć takiej kasy. Sami pomyślcie... jestem pewien że cena za Nuneza jest o około 40% mniejsza niż podana w mediach.
-> jeśli cena za Delewa wynosi 2,5 mln, to skąd nagle Wisła miała by wziąć nagle koło 2 mln euro oraz dołożyć ze 30 % od transferu (co nie jest problemem) ale suma transferu wyniosła by około 2,6 mln euro. Więc jeśli ktoś wierzy w to że Wisła wyda tyle na zawodnika to zdrowia życzę.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując