|
a wiesz co jest najśmieszniejsze że tak jak piszesz klub napisał OFICJALNIE na FB.
a teraz wejdź na główną stronę i co piszą:
Dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci korzystający ze zniżki będą musieli okazać ważną legitymację zarówno przy zakupie karnetu, jak i przy wejściu na stadion.
i pytanie czy w tym klubie pracują KRETYNI. przecież za coś takiego cały marketing powinien zostać wyjebany na zbity pysk. jedni swoje drudzy swoje.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|