Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
6294
15.08.2011, 17:59
Dokładnie o to właśnie mi chodzi na następny mecz ligowy idę bez legitymacji i będę dyskutował do skutku
Rybka1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rybka1928
Znajdź inne posty napisane przez Rybka1928