Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4795
Stary 15.08.2011, 17:55
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Na jeden ze stron o Apoelu piszą o Diazie że jest szbyki ale niezdarny hah tylko że szybki to on nie jest
może demonem szybkości to nie jest, no ale bez przesady
szybki ale niezdarny idealnie do niego pasuje
Odpowiedz cytując