kacpaw91 napisał(a):

|
Delev to może być bardzo dobry transfer nawet jeżeli wydamy te 2 mln euro. Tylko, że w takim wypadku warto byłoby, aby któryś z naszych skrzydłowych zmienił klub. Za Kirma może byśmy dostali połowę lub 75% tej kwoty, jeżeli plotka z Małeckim jest prawdziwa to może teraz udałoby się wyciągnąć 2 mln.
|
Ja również żałuję, że nie udało się znaleźć chętnych na Kirma po tym udanym dla niego sezonie - ten zawodnik prochu już nie wymyśli, a była szansa by zgarnąć dość dobrą sumę. Na lewe skrzydło mamy Ilieva i Nuneza co spokojnie wystarcza.