gizmowisla napisał(a):

|
2 mln ? to jakis zart ..... Jelen jest wolny - zaproponowac Jelonkowi roczny kotrakt - dac 400-450 tys za sezon ... taniej wyjdzie .... jak posiedzial chwile na bezrobociu to mu moze rura zmiekla co do zarobkow
|
Prędzej czy później polskie kluby zaczną robić transfery za takie pieniądze. A jeżeli koleś jest wyróżniającą się postacią w swojej drużynie i zdaniem osób
które się na tym znają jest w stanie realnie i z miejsca wzmocnić nasz skład, to dlaczego nie? Pierwszy raz od dłuższego czasu nie zawaliliśmy budżetu przez jakąś sportową klęskę i myślę, że możemy sobie na to pozwolić. Inna sprawa czy jest chociaż cień prawdy w tych doniesieniach, ale jeżeli tak, to nie widzę przeciwwskazań. A Jeleń? Dać 1/4 tej kwoty na pensję dla człowieka, który być może zagra w kilku meczach? Oczywiście mogą go ominąć kontuzje i będzie fajnie, ale o ile pamiętam, to w ostatnim sezonie nawet jak już grał, to nie stanowił tak o obliczu drużyny jak w latach poprzednich.
Moim zdaniem czas Jelenia już mija. Jego ogromnym atutem była szybkość, a przez kontuzje i fakt, że z roku na rok nie jest coraz młodszy, traci swój główny atut.