Wyświetl pojedynczy post
krsk
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51003
Stary 15.08.2011, 17:17
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
2 mln ? to jakis zart ..... Jelen jest wolny - zaproponowac Jelonkowi roczny kotrakt - dac 400-450 tys za sezon ... taniej wyjdzie .... jak posiedzial chwile na bezrobociu to mu moze rura zmiekla co do zarobkow
Prędzej czy później polskie kluby zaczną robić transfery za takie pieniądze. A jeżeli koleś jest wyróżniającą się postacią w swojej drużynie i zdaniem osób które się na tym znają jest w stanie realnie i z miejsca wzmocnić nasz skład, to dlaczego nie? Pierwszy raz od dłuższego czasu nie zawaliliśmy budżetu przez jakąś sportową klęskę i myślę, że możemy sobie na to pozwolić. Inna sprawa czy jest chociaż cień prawdy w tych doniesieniach, ale jeżeli tak, to nie widzę przeciwwskazań. A Jeleń? Dać 1/4 tej kwoty na pensję dla człowieka, który być może zagra w kilku meczach? Oczywiście mogą go ominąć kontuzje i będzie fajnie, ale o ile pamiętam, to w ostatnim sezonie nawet jak już grał, to nie stanowił tak o obliczu drużyny jak w latach poprzednich. Moim zdaniem czas Jelenia już mija. Jego ogromnym atutem była szybkość, a przez kontuzje i fakt, że z roku na rok nie jest coraz młodszy, traci swój główny atut.
Odpowiedz cytując