|
Można by rzec w prosty sposób, będą wyniki to i się kibice na stadionach znajdą. Ale to bardziej skomplikowana sprawa. W Polsce ogólnie bardzo mała część społeczeństwa interesuje się piłką nożną. Jak na tyle milionowe państwo to Nas fanatyków i zwykłych kibiców jest naprawdę mało. Gdyby człowiek chciał zrobić ankietę dotyczącą aktywnego kibicowania w Polsce, pewnie co -nasta osoba albo i lepiej odpowiedziałaby, że jest związana z jakimś klubem i że w miarę możliwości uczęszcza na stadion. I tutaj oczywiście z uwzględnieniem danej miejscowości, bo pamiętajmy, że są takie miasta jak Kraków, Warszawa, Łódź gdzie jest gdzie pójść na ten stadion ale są też takie miasta gdzie miejscowe kluby albo już dawno zawiesiły działalność z powodów choćby finansowych albo gra w nich wygląda czysto amatorsko, a takie coś już człowieka nie kręci a potem zadajemy sobie pytanie, czemu stadiony są puste... A wyniki to inna sprawa. Klub mający bardzo dobre wyniki w Polsce i odnoszący sukcesy w Europie zawsze będzie miał kibiców na stadionie i tu się zgadzajcie ze mną lub nie.., a to ze póki co tak owego nie mato inna sprawa.
|