Wyświetl pojedynczy post
sofristo
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10807
Stary 15.08.2011, 16:19
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
2 mln ? to jakis zart ..... Jelen jest wolny - zaproponowac Jelonkowi roczny kotrakt - dac 400-450 tys za sezon ... taniej wyjdzie .... jak posiedzial chwile na bezrobociu to mu moze rura zmiekla co do zarobkow
Słyszałem, że Tevezovi się nie podoba w Manchesterze, może jak zobaczy Kraków to rura mu zmięknie.
Odpowiedz cytując