gizmowisla napisał(a):

|
2 mln ? to jakis zart ..... Jelen jest wolny - zaproponowac Jelonkowi roczny kotrakt - dac 400-450 tys za sezon ... taniej wyjdzie .... jak posiedzial chwile na bezrobociu to mu moze rura zmiekla co do zarobkow
|
Słyszałem, że Tevezovi się nie podoba w Manchesterze, może jak zobaczy Kraków to rura mu zmięknie.