Samuelson napisał(a):

Mam sezon 2019/2020 i miałem świetny skład - i co się stało? Zarząd w przeciągu jednego okienka rozsprzedał mi 3/4 składu: Poszli Hamnebukt za 24 mln funtów, Hassan Bizimana (najlepszy obrońca na świecie prosto z Burundi) za 24.1 mln. i kilka "mniejszych" od 6 do 12 mln. Razem 7 zawodników. Koniec okienka transferowego za 2 tygodnie, więc zacząłem łatać dziury - 4 już jakimś cudem udało mi się zapełnić i zostało o dziwo 15 mln funtów. I gdy już miałem zakontraktować kolejne 2 gwiazdy (Wonderkids) zarząd ni stąd ni z owąd zabrał mi cały budżet transferowy i obciął mi także budżet płacowy tak, że musiałem sprzedać kolejnego zawodnika by utrzymać finanse w ryzach.
Jeśli ktoś się spotkał z takim rodzaje kurest*a w grze i wie jak temu zaradzić, niech napisze, bo mam serdecznie dość szukać godzinami świetnych młodych zawodników, którzy zostaną sprzedani 3-4 miesiące później...
|
Ta... mam to samo. Przyszedł jakiś pedał w rurkach za Cupiała, przyjmuję każdą ofertę za zawodnika, która przekracza jego "rynkową wartość",a mój budżet mimo coraz lepszych osiągnięć idzie mooocno w dół. Warto powiedzieć, że suma sprzedanych zawodników to 36mln euro, a sam mam do dyspozycji.... 5

.