Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sorin320
Senior Member
Od: 05.2009
Offline
#
6289
15.08.2011, 15:16
ja mam szybkie pytanko. czy ktoś się orientuje czy jutro kasy są otwierane jak zwykle o 11 ? czy wcześniej, próbuję znaleźć info o innej godz otwarcia ale nic nie widzę...
sorin320
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sorin320
Znajdź inne posty napisane przez sorin320