Zdzis napisał(a):

Na pewno nie. Od sezonu 2000/2001 w Wiśle były już stroje Nike (wtedy też nie było BG na koszulkach). W tej encyklopedii musi być błąd. Oglądnijcie sobie zresztą skróty/gole z meczów na YT ze Skonto, Barceloną, Interem...
http://www.youtube.com/watch?v=M2ZLQfY7kuw
http://www.youtube.com/watch?v=qw_x87lPyiY
http://www.youtube.com/watch?v=gXyeysPNgV8