Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2482
Stary 15.08.2011, 14:59
Zdzis napisał(a):Wyświetl post
2001/2002.
Na pewno nie. Od sezonu 2000/2001 w Wiśle były już stroje Nike (wtedy też nie było BG na koszulkach). W tej encyklopedii musi być błąd. Oglądnijcie sobie zresztą skróty/gole z meczów na YT ze Skonto, Barceloną, Interem...

http://www.youtube.com/watch?v=M2ZLQfY7kuw
http://www.youtube.com/watch?v=qw_x87lPyiY
http://www.youtube.com/watch?v=gXyeysPNgV8
Ostatnio edytowane przez R33 : 15.08.2011 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując