Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
luki
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6288
Stary 15.08.2011, 14:34
michal1994 napisał(a):Wyświetl post
jam mam takie pytanie miałem karnet naklejony na kartę kibica i niestety dane z karnetu się zdarły został tylko napis karne jesień, numer sektora i data wie ktoś czy muszę iśc do strefy kibica czy będę mógł wchodzić na ten karnet
Spokojnie będziesz mógł, karnet masz nabity na KK, a ta naklejka to tylko naklejka, która informuje Cię , na jaki masz sektor itp. Także tą naklejkę możesz sobie nawet całą zdrapać, ona nie jest istotna
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post

a tak z innej beczki, jesli bylo to sory nie widzialem... co w wypadku gdybym chcial jechac np na Lechie, slyszalem ze KK mozna miec tylko w 1 klubie, wiec jak kupie bilet na Lechie?
podbijam, bo też jestem ciekawy, chciałem się przejechać na mecz Śląska, ale nie wiem właśnie jak tam jest z KK i ile trwa jej wyrobienie i czy w ogóle można mieć KK dwóch różnych klubów
Ostatnio edytowane przez luki : 15.08.2011 o godz. 14:38.
Odpowiedz cytując