Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15811
Stary 15.08.2011, 14:10
Pilsner napisał(a):Wyświetl post
Jedymi slowy Veltins Arena w Gelsenkirchen jest juz obiektem przestarzalym bo ma 11 lat?
Alinaz Arenie brakuje 4 lat zeby stala sie przestarzala, natomiast Ajax Arene to juz chyba powinni zaczac rozebrac bo ma 15 lat.
Nie bede tu wymienial kolejnych 70 obiektow ktore nie traca po latach na funkcjonalnosci i estetyce ale warto abys sie zastanowil nastepnym razem zanim napiszecz cos rownie niedorzecznego..... zwlaszcza ze wszystkie wymienione sa tak naszpikowane elektronika ze nawet spuszczenie wody w kiblu jest odnotowane przez komputer.

Tylko, że jest jeszcze coś takiego jak postęp. 10 lat temu telefon komórkowy był swojego rodzaju novum, a opel astra był w Polsce uważany za fajne auto. ( wstawić dowolny porównywalny model żeby nie urazić właścicieli opla). Ruchome schody były atrakcją dla ludzi z mniejszych miast a niejeden Polak zastanawiał się nad tym skąd się bierze woda w sraczu np w centrach handlowych.

Jak napisałem we wcześniejszym poście - czas zweryfikuje kto miał rację.

Pozostaje jeszcze taki mały niuans jak to jak te stadiony były budowane. Nasze są budowane na zasadzie "byle przed euro" po to , żeby ruda małpa miała się gdzie lansować na otwarciach. Przeciętny człowiek ocenia tylko estetykę. Ktokolwiek związany z "budowlanką" wie jak to wygląda.

Tak czy srak szkoda czasu na tą dyskusję bo to nie temat o budowie.
I nam i Lechii szczerze życzę kompletów na każdym meczu.
Odpowiedz cytując