rafkur napisał(a):

|
Stadiony 40-50 tysięczne będą miały sens za ok 10 lat pod warunkiem, że polska piłka będzie szła do przodu. Tylko, że za 10-15 lat te stadiony będą już przestarzałe.
|
Jedymi slowy Veltins Arena w Gelsenkirchen jest juz obiektem przestarzalym bo ma 11 lat?
Alinaz Arenie brakuje 4 lat zeby stala sie przestarzala, natomiast Ajax Arene to juz chyba powinni zaczac rozebrac bo ma 15 lat.
Nie bede tu wymienial kolejnych 70 obiektow ktore nie traca po latach na funkcjonalnosci i estetyce ale warto abys sie zastanowil nastepnym razem zanim napiszecz cos rownie niedorzecznego..... zwlaszcza ze wszystkie wymienione sa tak naszpikowane elektronika ze nawet spuszczenie wody w kiblu jest odnotowane przez komputer.