Wyświetl pojedynczy post
Garbaż1906
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1145
Stary 15.08.2011, 13:41
Pojawiła się oferta na Grouponie, za 49 zł
  • Oferta obejmuje czyszczenie klimatyzacji, odessanie starego czynnika, sprawdzenie szczelności, uzupełnienie oleju w układzie, nabicie do 100 g czynnika R134A oraz odgrzybienie metodą ozonowania
  • Każde dodatkowe 100 g czynnika w cenie 20 zł
Czyli jeśli do forda focusa 1 z 2002r. wchodzi (nie wiem dokładnie) załóżmy 700g czynnika, to za 600g będę musiał zapłacić jeszcze 120zł i oferta robi się cenowo zbliżona do tej "normalnej" ceny serwisu klimatyzacji , dobrze rozumiem ? Dzięki za odpowiedź.
Odpowiedz cytując